Бухгалтерський управлінський облік

бухгалтерський управлінський облік


 бухгалтерський управлінський облік


Та самая книга, которую Вы нашли у нас по названию бухгалтерський управлінський облік возможно, находится ниже в списке книг, которые нашлись у нас на сайте. Просто просмотрите варианты, среди предложенных книг наверняка есть и бухгалтерський управлінський облік . Тем не менее, если Вы не нашли ничего подходящего и не смогли выбрать себе книгу по Вашему запросу " бухгалтерський управлінський облік " - воспользуйтесь поиском на главной страничке.

Скачать книгу Бухгалтерський облік в управлінні підприємством: Навчальний посібник бесплатно, управлінський облік підручник безплатно

Бухгалтерський облік в управлінні підприємством: Навчальний посібник

Автор: Сопко В.В.
Название: Бухгалтерський облік в управлінні підприємством: Навчальний посібник
Издательство: К.: КНЕУ
Год: 2006
Формат: doc/rar
Размер: 4,5 Мб
Для сайта: BookVisor.ru

У навчальному посібнику розглядаються основні питання побудови бухгалтерського обліку — фінансового та внутрішньогосподарського — в системі управління підприємством виробничого та комерційного характеру діяльності. Докладно висвітлюються питання принципів побудови бухгалтерського обліку, фінансового обліку пасивів, активів, фінансового та внутрішньогосподарського обліку затрат, доходів і фінансових результатів, а також питання звітності в управлінні підприємством.
Для студентів магістерського рівня підготовки.


Скачать книгу Бухгалтерський управлінський облік: Підручник бесплатно, бухгалтерський облік підручник безплатно

Бухгалтерський управлінський облік: Підручник

Автор: Бутинець Ф.Ф., Давидюк Т.В., Канурна З.Ф., Малюга Н.М., Чижевська Л.В.
Название: Бухгалтерський управлінський облік: Підручник
Издательство: Житомир: ПП “Рута”
Год: 2005
Формат: pdf
Размер: 56.52 Мб

Видання підручника є третім (1-е вид. 2000 р., 2-е – 2002 р.). Підручник містить теми, що висвітлюють організацію та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві з точки зору управління, надання облікових даних фахівцям для прийняття управлінських рішень на основі отриманої облікової інформації. Підручник також містить розділи, що висвітлюють теоретико-методологічний аспект управлінського обліку, облік для цілей управління активів, пасивів та результатів діяльності підприємства, облік витрат та методи калькулювання, а також сучасні проблеми та перспективи розвитку управлінського обліку. Призначений для студентів економічних спеціальностей ВНЗ усіх рівнів акредитації, слухачів системи підвищення кваліфікації, бухгалтерів-практиків, економістів, а також всіх тих, хто самостійно вивчає бухгалтерський облік.


Искренне считаем, что бухгалтерський управлінський облік - это именно та книга, которую Вы искали.
Кто онлайн?